Onlinebokning

boka din vistelse här

Från

Till

Antal Rum

Antal Vuxna

Baby(0 – 3)

Barn(4 – 9)

Kampanjkod

Kontakta oss

Vill ni komma i kontakt med vår reception gör ni detta på: 0418-45 11 00 eller per mail på info@remove-this.orenasslott.com.

 

Nedan ser ni en översikt om det är någon ni vill komma i kontakt med direkt. 

REVENUE- & FÖRSÄLJNINGSCHEF 

Åsa Lavesson
0418-45 11 56
asa.lavesson@remove-this.orenasslott.com 

EKONOMICHEF

Christel Ljungstrand
0418-45 11 52
christel.ljungstrand@remove-this.orenasslott.com  

HUSFRU

Marie Nilsson
0418-45 11 58
husfru@remove-this.orenasslott.com   

RECEPTIONSCHEF 

Carolina Sprinchorn
0418-45 11 38
carolina.sprinchorn@remove-this.orenasslott.com  

KÖKSCHEF

Martin Olsson
0418-45 11 36
koket@remove-this.orenasslott.com   

HOVMÄSTARE

Tina Valkusz
0418-45 11 45
tina.valkusz@remove-this.orenasslott.com   

BOKNINGSANSVARIG

Emelie Lööf
0418-45 11 57
emelie.loof@remove-this.orenasslott.com   

FESTVÅNINGSANSVARIG

Camilla Svensson
0418-45 11 54
camilla.svensson@orenasslott.com   

SÄLJ/BOKNING

Ida Gramsby
0418-45 11 59
ida.gramsby@remove-this.orenasslott.com    

SÄLJ/BOKNING

Caroline Lindholm
0418-45 11 62
caroline.lindholm@remove-this.orenasslott.com