Onlinebokning

boka din vistelse här

Från

Till

Antal Rum

Antal Vuxna

Baby(0 – 3)

Barn(4 – 9)

Kampanjkod

Kontakta oss

Vill ni komma i kontakt med vår reception gör ni detta på: 0418-45 11 00 eller per mail på info@remove-this.orenasslott.com.

 

Nedan ser ni en översikt om det är någon ni vill komma i kontakt med direkt. 

REVENUE- & FÖRSÄLJNINGSCHEF 

Åsa Lavesson
0418-45 11 56
asa.lavesson@remove-this.orenasslott.com 

BOKNINGSANSVARIG & MARKNADSKOORDINATOR

Emelie Lööf
0418-45 11 57
emelie.loof@remove-this.orenasslott.com 

 

EKONOMICHEF

Christel Ljungstrand
0418-45 11 52
christel.ljungstrand@remove-this.orenasslott.com   

RECEPTIONSCHEF 

Roberto Christadoro
0418-45 11 38
roberto.christadoro@remove-this.orenasslott.com  

RESTAURANGCHEF

Björn Gustafsson
0418-45 11 45
bjirn.gustavsson@remove-this.orenasslott.com    

ASS. RESTAURANGCHEF

Tina Valkusz
0418-45 11 45
tina.valkusz@remove-this.orenasslott.com   

KÖKSCHEF

Martin Olsson
0418-45 11 36
koket@remove-this.orenasslott.com    

HOVMÄSTARE

Sara Olsson
0418-45 11 55
hovmastaren@remove-this.orenasslott.com  

FESTVÅNINGANSVARIG

Camilla Svensson
0418-45 11 54
camilla.svensson@remove-this.orenasslott.com    

SÄLJ/BOKNING

Caroline Arnason
0418-45 11 62
caroline.arnason@remove-this.orenasslott.com      

SÄLJ/BOKNING

Emilie Edh
0418-45 11 59
emilie.edh@remove-this.orenasslott.com     

SÄLJ/BOKNING

Caroline Lindholm
Föräldraledig  

SÄLJ/BOKNING

Ida Gramsby
Föräldraledig   

RECEPTIONSCHEF

Carolina Sprinchorn
Föräldraledigt